Fecskovics Attila Magán autósiskola

Tanuljon Nálam, több mint 25 éve oktatok járművezetést.

1989 óta foglalkozom gépjárművezető képzéssel, mely Am, A1, A2, A és B kategóriában érhető el nálam. Önálló iskolámat 1991-ben nyitottam egyéni vállalkozóként, egy személyben dolgozom és azóta is az egyéni képzésekre fektetem a hangsúlyt.

Hitvallásom, hogy így a leghatékonyabb a képzés tanár és tanítvány között. Fontosnak tartom, hogy minden tanulómat egyénileg az egyéniségének megfelelően vezessem be a közúti forgalom világába.

• Rugalmas időbeosztás, fix időpont is foglalható.
  • Egyéni képzések és egyéni órák.
  • Rugalmas fizetési feltételek.

Fecskovics Attila

1989 óta a járművezetői oktatás a hivatásom.

Az elmúlt évtizedek alatt megtanultam, hogyan tudom az adott tanulónak a leghatékonyabban átadni a tudást. A hatékony tanulásra fektetem a hangsúlyt, csoportmunkával, tesztekkel és egyéni feladatokkal. Én nem csak leadom az anyagot, hanem ha kell példákkal elmagyarázom mire miért van szükség, vagy mi miért tiltott. Tanulóim nem csak magolják az anyagot egy KRESZ vizsgára, hanem értelmezik is, így ha a vizsgafeladat az újdonság erejével hat is, jellemzően az órákon elhangzottak alapján helyes választ adnak. Gyakorlati órákon pedig a tanuló képességeinek megfelelően haladunk és vesszük az akadályokat a vizsgához vezető rögös úton.

Miért válasszon engem?

Mert a tanulóim elégedetten távoznak jogosítvánnyal a kezükben.
Egyéni oktatások a tudásszintnek megfelelően.

Csak akkor veszünk plusz órát, ha valóban szükséges, nem írok ki plusz órát, csak azért hogy bevételt generáljak.

Nincsenek rejtett költségek.

Amiben a tanfolyam elején megállapodunk, ahhoz tartjuk magunkat, nincs adminisztrációs és ügyintézési költség.

Gyakorlati órákon egy tanuló van az autóban.

Hitvallásom, hogy így lehet a legjobban figyelni a tanítványra és megfelelően átadni a tudást, hiszen gyakorlat teszi a mestertt is.

Rugalmas órarend

Bármikor elérhető vagyok és az órákat is rugalmasan kezeljük, de elvárás a korrekt időben történő megjelenés az órákon.